המלצה אישית

אל תקבלו החלטה לפני שהתייעצתם אתי. 

שמי יוסי קורן, ובשיחה קצרה, אסביר לכם הכל על: קליל קלאסי, קליל אופיס, קליל בלגי, פרגולה מאלומיניום, סגירת מרפסת ועוד...על מחירים וכמה זה אמור לעלות. 

 

חדר שמש - להביא את השמיים אליך

חדר שמש – להביא את השמיים אליך

חדר שמש הינו סוג של חדר זכוכית אשר מטרתו לשדרג את האיכות העיצובית של המבנה, ולהוות מקום שונה ומרענן במרחב, או במילים אחרות: להיות בפנים ולהרגיש בחוץ. חדרי השמש הפכו למאוד פופולאריים בתקופה האחרונה, בשל היתרון המשמעותי שהם מציגים: ליהנות מטמפרטורה מבוקרת של חדר פנימי, ומנוף שמשי של חדר חיצוני.

ליהנות מכל העולמות

יתרון זה הפך את חדר השמש לפופולארי ביותר, בייחוד בארצנו שטופת השמש הקופחת, בה לעתים קרובות נרצה ליהנות מהנוף שבחוץ, אך נימנע מכך בשל הטמפרטורה הגבוהה, בייחוד בחודשי הקיץ הארוכים.

חדרי שמש מתחילים להיות יותר ויותר נפוצים הן בקרב בתים פרטיים והן בקרב מרחבים ציבוריים כגון בתי קפה. בבתים פרטיים, חדר השמש מוצב לרוב בסמיכות לגינה. לא רק בקיץ ניתן ליהנות מחדר השמש, אלא גם בחורף: במצבו ההרמטי חדר השמש יגן עליכם מפני משקעים, כך שתוכלו לשבת "בחוץ" גם במקרה של גשם או רוח.

איכות חדר השמש מתחילה באיכות ההתקנה

זכרו שישנן אופציות מגוונות לעיצוב ובניית חדר השמש, כגון: רמות זיגוג שונות (שקובעות את כמות החום הנכנסת), רמות אטימות שונות, , גגות קבועים או נפתחים, ועוד. בקורן אלומיניום נציג בפניכם את כל האופציות הללו על מנת שתראו את התמונה המלאה.

תוכלו להתרשם מאיכות הביצוע, מעבודות קודמות, להתייעץ עם לקוחות קודמים, לצפות בהמחשות דרך סרטי וידאו, ועוד.

למידע נוסף על חדרי שמש, אל תהססו לפנות אלינו!

רעיונות אחרונים
רעיונות אחרונים
ארכיון
חפש לפי תיוג

נקודות הפעילות האזורית ומפעלי הייצור שלנו בפריסה ארצית. מרכז, צפון, דרום.

מוצרים נבחרים 

 

 

בקורן אלומיניום מחכים לכם אני והצוות שלי לייעוץ מקצועי וסבלני  שמתמקד אך ורק בכם הלקוחות  שלנו, יש לנו מגוון מוצרים חדשים ופתרונות גמר מתקדמים בהתאמה אישית רחבה, המאפשרים לכם לקבל את התוצאה הטובה ביותר עבור הפרוייקט שלכם. ללא צורך במספר בעלי מקצוע.אנחנו מתייחסים לכל עבודה גדולה או קטנה .

למה קורן אלומיניום?

BE"ZH

תאום פגישה

1-10

שנים

אחריות

שירות לקוחות

בביקור בבתים של לקוחות אנחנו נוקטים בכל אמצעי הזהירות וההנחיות של משרד הבריאות בכל הנוגע ל וירוס הקורונה

When visiting customers' homes, we take all the precautions and guidelines of the Ministry of Health regarding the corona virus