המלצה אישית

אל תקבלו החלטה לפני שהתייעצתם אתי. 

שמי יוסי קורן, ובשיחה קצרה, אסביר לכם הכל על: קליל קלאסי, קליל אופיס, קליל בלגי, פרגולה מאלומיניום, סגירת מרפסת ועוד...על מחירים וכמה זה אמור לעלות. 

 

3 סיבות לבקר באולם התצוגה החדש

אולם תצוגה חדש. כל הדגמים במקום אחד.

1- אולם התצוגה החדיש והמפואר שלנו נמצא בראשון לציום באזור התעשיה הישן שלנו בחלק מחלל המפעל שלנו. וניתן להגיע בתאום מראש.

2- כל דגמי החלונות הדלתות וסוגי התריסים נמצאים במקום אחד נוח ובחלל מעוצב ונעים לשהיה.

3- סיור מודרך ייעוץ והסבר מפורט על הדגמים של כל סוגי חלונות האלומיניום ובמיוחד מה שיכול להתאים עבורכם כולל הצעת מחיר כאשר השירות ניתן בחינם כל מה שצריך לעשות הוא לתאם איתנו לפני כן ונדאג לקבל אתכם.

תהליך בניית המפרט הופך חוויתי ונעים כשנמצאים האולם תצוגה ורואים בעיניים את כל הדגמים ובמיוחד כשניתן לחוש ,לפתןח ,לסגור ולהתנסות באופן פעולת המוצרים בצורה ישירה נוכל לעבור ביחד על המפרט שלכם כולל סוג הזכוכית ,התריסים ואפילו חומרי האיטום התקניים

לתאום מועד הגעה או לקבלת הצעת מחיר או לכל נושא אחר, מלא בבקשה את הפרטים הבאים ונציג מטעמנו יחזור אליך צור קשר
רעיונות אחרונים
רעיונות אחרונים
ארכיון
חפש לפי תיוג

נקודות הפעילות האזורית ומפעלי הייצור שלנו בפריסה ארצית. מרכז, צפון, דרום.

מוצרים נבחרים 

 

 

בקורן אלומיניום מחכים לכם אני והצוות שלי לייעוץ מקצועי וסבלני  שמתמקד אך ורק בכם הלקוחות  שלנו, יש לנו מגוון מוצרים חדשים ופתרונות גמר מתקדמים בהתאמה אישית רחבה, המאפשרים לכם לקבל את התוצאה הטובה ביותר עבור הפרוייקט שלכם. ללא צורך במספר בעלי מקצוע.אנחנו מתייחסים לכל עבודה גדולה או קטנה .

למה קורן אלומיניום?

BE"ZH

תאום פגישה

1-10

שנים

אחריות

שירות לקוחות

בביקור בבתים של לקוחות אנחנו נוקטים בכל אמצעי הזהירות וההנחיות של משרד הבריאות בכל הנוגע ל וירוס הקורונה

When visiting customers' homes, we take all the precautions and guidelines of the Ministry of Health regarding the corona virus