המלצה!!!

 

אל תקבלו החלטה לפני שהתייעצתם גם איתי! 
שמי יוסי קורן, ובשיחה קצרה אסביר לכם מהן האפשרויות לפרגולה תלויה או פרגולה מרחפת.

(וגם כמה זה עולה). 

קורן פרגולות בבאר שבע 2018

פרגולה בדרום או פרגולה בבאר שבע

את העיר באר שבע אני מכיר ממש מאז שירותי הצבאי במחנה נתן  ומי שבאמת מכיר את העיר יודע כמה היא מיוחדת. מבחינתי הקסם של העיר היא האינטימיות האפשרית בעיר כל כך גדולה.וחוץ מזה אני אוהב לנסוע לשני כיוונים בארץ הנפלאה שלנו.צפונה ודרומה וזה בדיוק מה שאנחנו עושים. 

שלום לכולם שמי יוסי קורן. בגלל האהבה שלי לחלק זה בארץ והלקוחות הנפלאים שמביאים אותי שוב ושוב מהמרכז החלטתי שזה הזמן להקים נקודה נוספת עבור כל מי שמבקש את הייעוץ שלנו וכמובן את הפרגולות הייחודיות שאנחנו מייצרים. 

מתחילת חודש ינואר 2018 אנחנו בבאר שבע ובכלל בדרום באופן מלא וזמין נוכל להגיע אליכם לבדוק, לייעץ ולעזור בכל מה שקשור לפרגולות הצללה מאלומיניום, גדרות אלומיניום , ובניה קלה הכוללת סגירת מרפסות וחדרי שמש. בשיחה קצרה אוכל לענות על שאלותיכם ולהציג עבורכם מה האפשרויות וגם כמה זה עולה. 

הפילוסופיה שמנחה אותי לאורך כל הקריירה שלי וכך נוהג גם הצוות שלי היא לעזור , להקשיב ולהתאים עבורכם בדיוק את מה שאתם זקוקים לו ביושר ובמקצועיות.  מבחינתי זה הדבר החשוב ביותר יש לנו מגוון רחב של פרגולות אלומיניום גדרות וגגות מבודדים מאלומיניום. יש לנו לקוחות מקסימים בבאר שבע והסביבה ועשרות רבות של עבודות , אני מזמין אתכם לשלוח אלי פרטים וטלפון ובשיחה קצרה אענה על שאלותיכם, אסביר מה האפשרויות, וגם כמה זה עולה  

פרגולה תלויה או פרגולה על עמודים

10 שנים אחריות- 0 תחזוקה

אלומיניום שלעולם אינו מחליד

תכנון ,ייצור,והתקנה מושלמת בתוך 10-14 יום 

פרגולות מבית טוב קורן אלומיניום

פרגולה בתוך מסגרת בטון

פרגולה בישוב כרמית

נקודות הפעילות האזורית ומפעלי הייצור שלנו בפריסה ארצית. מרכז, צפון, דרום.

מוצרים נבחרים 

 

 

בקורן אלומיניום מחכים לכם אני והצוות שלי לייעוץ מקצועי וסבלני  שמתמקד אך ורק בכם הלקוחות  שלנו, יש לנו מגוון מוצרים חדשים ופתרונות גמר מתקדמים בהתאמה אישית רחבה, המאפשרים לכם לקבל את התוצאה הטובה ביותר עבור הפרוייקט שלכם. ללא צורך במספר בעלי מקצוע.אנחנו מתייחסים לכל עבודה גדולה או קטנה .

למה קורן אלומיניום?

BE"ZH

תאום פגישה

1-10

שנים

אחריות

שירות לקוחות

בביקור בבתים של לקוחות אנחנו נוקטים בכל אמצעי הזהירות וההנחיות של משרד הבריאות בכל הנוגע ל וירוס הקורונה

When visiting customers' homes, we take all the precautions and guidelines of the Ministry of Health regarding the corona virus