המלצה!!!

 

אל תקבלו החלטה לפני שהתייעצתם גם איתי! 
שמי יוסי קורן, ובשיחה קצרה אסביר לכם מהן האפשרויות לסגירת מרפסות והפיכתן לחדר.

(וגם כמה זה עולה). 

סגירת מרפסת תריסים

 אנחנו סוגרים ומחדשים מרפסות תריסים בבתי סבתא ישנים בתל אביב, וגם בהרבה מושבים. מרפסות התריסים שנבנו בשנות החמישים מתיישנות וגם חידוש והחלפת התריס לא עוזרת . יש לנו פתרון כולל לסגירה איכותית ולא יקרה הבנויה ממערכת חלונות הזזה דגם 7000 של קליל , (רשת אופציה ) וכמובן תריס רפפה שמאפשר הצללה של המרפסת ושמירה על החזית הקיימת. בדרך כלל הפתחים הם גדולים והמחיר למטר מרובע לתריס בצבע לבן לא עולה על 600 שקלים למטר. ולגבי הויטרינות מדובר על פחות מ 800 שקלים למטר. הייצור נעשה בתוך כמה ימים וההתקנה מתבצעת ביום אחד. אם כרגע יש לכם רק תריסים אנחנו יכולים להוסיף לכם גםחלונות ולהפוך את מרפסת התריסים שלכם לחדר זה פשוט ,זה מהיר,זה באחריות.

 

 

תריסים ישנים ושבורים במרפסת תריס ישנה

התקשרו עכשיו לייעוץ חינם או השאירו פרטים ואחזור בהקדם

סגירת מרפסת תריסים ביום אחד

תריס רפפה חדש שייצרנו בדרך להתקנה

סגירת מרפסת עם תריסי רפפה וחלונות קליל

נקודות הפעילות האזורית ומפעלי הייצור שלנו בפריסה ארצית. מרכז, צפון, דרום.

מוצרים נבחרים 

 

 

בקורן אלומיניום מחכים לכם אני והצוות שלי לייעוץ מקצועי וסבלני  שמתמקד אך ורק בכם הלקוחות  שלנו, יש לנו מגוון מוצרים חדשים ופתרונות גמר מתקדמים בהתאמה אישית רחבה, המאפשרים לכם לקבל את התוצאה הטובה ביותר עבור הפרוייקט שלכם. ללא צורך במספר בעלי מקצוע.אנחנו מתייחסים לכל עבודה גדולה או קטנה .

למה קורן אלומיניום?

BE"ZH

תאום פגישה

1-10

שנים

אחריות

שירות לקוחות

בביקור בבתים של לקוחות אנחנו נוקטים בכל אמצעי הזהירות וההנחיות של משרד הבריאות בכל הנוגע ל וירוס הקורונה

When visiting customers' homes, we take all the precautions and guidelines of the Ministry of Health regarding the corona virus