top of page

המלצה אישית

אל תקבלו החלטה לפני שהתייעצתם אתי. 

שמי יוסי קורן, ובשיחה קצרה, אסביר לכם הכל על: קליל קלאסי, קליל אופיס, קליל בלגי, פרגולה מאלומיניום, סגירת מרפסת ועוד...על מחירים וכמה זה אמור לעלות. 

 

סגירת מרפסת מבודדת

פורסם ב:  05 ינואר 2013

סגירת מרפסת הינה פתרון קל ומהיר להוסיף חדר בבית

קורן אלומיניום מתמחים בסגירת מרפסות וחדרי שמש

סגירה היקפית ויטרינות אלומיניום לפי בחירה.

קירוי יעשה ע"י גגות פנלים מבודדים מאלומיניום עם מרזבים ותעלות חשמל פנימיות בתקרה.

קרא עוד...

 

המחיר שלנו (גג אלומיניום) 600 ש"ח

ויטרינות לפי מפרט

תקופת אחריות 5 שנים

המלצות לקוחות מספרים

 

לקוחות,אדריכלים,קבלנים,מוסדות,ואנשים שמעריכים את ההשקעה שלנו ואוהבים את השינוי שייצרנו עבורם  מספרים וממליצים על קורן אלומיניום.

חנה ומקסים נס ציונה , פברואר 2015 

 

סגירת מרפסת עם חלונות הזזה וגג מבודד.

 

ברצוננו להביע את הערכתנו בעקבות ביצוע עבודה בסגירת מרפסת ע"י יוסי מקורן אלומיניום יוסי גילה מקצועיות ורצינות לאורך כל הדרך. היה תמיד קשוב לבקשותינו וגילה גמישות ויוזמה . ביצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ואף הסכים לבצע דברים נוספים שלא היה חייב לעשות אבל עשה זאת מקרב לב. התנהגותו נעימה ומכובדת ובעל דרך ארץ. תמיד כשדאגתי ונדנדתי הוא אמר" חנה, אני לא אלך מהבית עד שלא תגידו לי ללכת ועד שתהיו מרוצים". האנשים שעבדו איתו בשטח מלבדו הם אנשים טובים ואכפתיים שחשוב להם לבצע עבודה ולתת שרות טוב. אנחנו מעבירים את תודתנו וברכתנו גם להם. אנו מאחלים לכם.שתמשיכו להיות כה נפלאים כי. אין עוד אנשים כאלה

גדי ופזית גבעתיים ינואר 2015

 

ייצור והתקנת חלונות בלגים בית בשיפוץ.

 

 

רצינו להודות על העבודה האיכותית, המהירה ועמידה בלוח הזמנים, כמו כן על האחריות אותה אתה מגלה כאשר מתגלה בעיה כלשהי ועל זריזות הטיפול בה. אתה אדם ישר וזה יתרון גדול בתחום שלך.. יישר כח, והמשך עבודה פוריה בינינו.

אפריים תל אביב יפו , אוגוסט 2014 

 

התקנת פרגולה אלומיניום.

אנו, משפחת ברג, מבקשים להביע הכרת תודה ליוסי והצוות על עמידה בתנאי ההסכם. פרגולה שהוזמנה הורכבה תוך זמן קצר מאוד, חומרים סופקו בתנאי בטיחות הגבוהים והמחמירים ביותר. שוב תודה על עבודה מהירה ומצוינת

ברטה וחיים ראשון לציון , פברואר  2013

הפיכת מרפסת גדולה לחדר

 

 

את יוסי הכרנו דרך המלצה של חבר אני רוצה לציין שמהרגע הראשון שפגשנו אותו התאהבנו בו. מעבר לענווה האישית שלו ולהליכותיו הנעימות מדובר באיש מקצוע מדהים שביצע עבורנו עבודה מורכבת בצורה יוצאת מן הכלל מכל הבחינות. יוסי והצוות הנפלא שלו הכולל את ילדיו סגרו עבורנו מרפסת דיי גדולה שתשמש חדר חדש עבורנו וכוללת גג מבודד מאלומיניום וסגירה היקפית של ויטרינות אלומיניום  אני ממליצה עליו מאוד אנחנו מרוצים מאוד מהתוצאה מהזמנים ומהאדיבות ואורך הרוח שהפגין לכול בקשותנו כן ירבו כמוך.

הודעה!!!! רק רציתי לומר כל הכבוד על פרסום המחירון. יישר כח על השקיפות והפתיחות. אתם בין מעטים. כבוד  

 

אביגדור קהלני

מיכה גבעתיים , אפריל 2014 

 

סגירת מרפסת והחלפת חלונות ותריסים בבית

 

יוסי מקורן  הגיע אלינו לסגירה של מרפסת והפיכתה לחדר שמש. בהתחלה חשבנו לסגור את המרפסת בשיטה של לוחות גבס, אבל אחרי הפגישה עם יוסי הבנו שיש דרכים חדשות ואיכותיות יותר עבור הסגירה. יוסי הגיע בזמן שקבענו עם צוות אדיב ושקט, שהתחשב בשכנים ולא עבד בין 2 ל4 . מעבר לעבודה המהירה והמקצועית, יוסי הוא אדם נחמד שכיף להתנהל מולו והרגשנו שניתן לסמוך עליו מהרגע שפגשנו אותו. היינו מאוד מרוצים מהתוצאה של סגירת המרפסת שהחלטנו להמשיך איתו והחלפנו את מרבית החלונות בבית והוספנות תריס גלילה לכל חלון. תודה על עבודה מצויינת אנחנו כבר המלצנו לחברים.

נועם ואביבה רחובות מאי 2013

 

חלונות ,דלתות ,ותריסים סדרת בלגי בית בשיפוץ

 

אני רוצה להמליץ על קורן אלומיניום ולהודות לבעלים יוסי  על עבודה נפלאה שהתקין בביתנו. יוסי ייצר והתקין עבורנו חלונות ודלתות של קליל אנחנו שמענו לעצתו כמעט בכל מה שהמליץ עבורנו הוא היה אצלנו פעמיים לפני שסגרנו ועבר איתנו על כל פרט הוא אדם מאוד יסודי וזה מה שקנה אותנו גם לגבי המחיר   בדקנו כמה אפשרויות והשפויה ביותר מבחינתנו היתה של יוסי אמנם החלונות הבלגיים לא זולים אבל זה בדיוק מה שהתאים לבית שלנו תודה על התוצאה עמדתה בכל התנאים והזמנים שסוכמו החלונות נהדרים ובאופן אישי שמחנו להכיר אותך כאדם. תודה מקרב לך

תמי עשרת , ינואר 2012 

 

גג מבודד עם סקיילט ודלתות הזזה 9000 קלאסי.

 

 

יוסי ובנו יאיר בנו עבורנו גג מבודד מאלומיניום עם חלונות בתקרה ההתקנה בוצעה ביציאה מהסלון שלנו לחצר האחורית העבודה בוצעה לשביעות רצוננו כולל חלונות הגג שעושים את העבודה לאחר הגשם הראשון היתה נזילה קטנה מאחד החלונות יוסי הגיע בתוך יום וביצע איטום של אותה נקודה בסך הכל אנחנו מרוצים הוא עמד במילה שלו. מבחינת הזמנים של סיום ההתקנה זה קצת התעכב אבל אנחנו מרוצים מהתוצאה.

רעיה  הרצליה , מרץ 2014 

 

פירוק חלונות עץ ישנים והתקנה של חלונות בלגי 4300

 

ליוסי הגעתי דרך האינטרנט ולמרות שאמרו לי שכדאי לקחת משהו לפי המלצה החלטתי ללכת עם יוסי מכיוון שהוא היחיד שביקש להגיע אלי ולראות על מה מדובר. יש לי בית מאוד ישן בהרצליה עם בעיה של קירות מתפוררים וחלונות עץ ישנים שלושה בעלי מקצוע אחרים ביטלו את ההתעניינות שלהם לאחר ששמעו את תאור העבודה. אבל יוסי ביקש להגיע ואכן גם נתן פתרון.

הוא הביא שיפוצניק שפרק את המשקופים הישנים וייצר משקופים חדשים שיוכלו להתאים לחלונות החדשים הוא הראה סבלנות אין קץ במיוחד לכל בקשותי עם החתולים בדירה ועשה מאמץ גדול לייצר ולהתקין את החלונות החדשים במהירות האפשרית ועל כך אני מודה לו .חוץ מזה שהעבודה נפלאה והחלונות שהמלצת ממש ממש יפים אתה אדם ואיש מקצוע שלא רואים כל יום שמחה להמליץ.

יובל הרצליה יוני 2015

התקנה של שני תריסי גלילה חשמליים (תריס אור)

 

המלצה לקורן אלומיניום 

פניתי לחברת קורן מהמלצה של עבודה שראיתי אצל חבר הייתי מעוניין לסגור מרפסת וגם שני תריסיי גלילה חשמליים.

מה ששוה אותי אצל יוסי זה שהוא הסביר לי כמה חשוב לבדוק את נושא סגירת המרפסת בצורה חוקית ובעצם הוריד אותי מהנושא של סגירת גג מבודד בצורה כזו שאין לי עדיין אישור לכך ועל כך אני מודה לו על היושרה והמקצועיות. בינתיים הוא ביצע אצלי התקנה של תריסיי גלילה לחדר שינה וליציאה מהמטבח בזמן ובצורה מקצועי. אני ממליץ לכל מי שמשפץ בית או מבקש לקבל שירות מהיר ומקצועי לפנות למר קורן ואני בטוח שיפגשו בדיוק את מי שאני מתאר כאן. 

בברכה, 

יובל פלג.

תריס גלילה חשמלי לבן

דני יבנה , יולי 2014 

 

פרגולת הצללה מאלומיניום דמוי עץ

 

את העבודה הוא ביצע ברמה מאד גבוהה אדם מאוד אמין ובעל מקצוע טוב.אני מאד מרוצה ממנו. מאד מאד. הוא עמד בזמנים שסיכמנו והיה מהיר להגיע, סיים לפני הזמן . אדיב מאוד. אמינות, עובד לפי הספר בדיוק כמו בקטלוג של החברה שמייצרת את הפרגולה ברור שאני ממליץ עליו בחור לעניין ואיש מקצוע נהדר.

ניר פלג רמת אביב , ינואר 2013 

 

תכנון ייצור והתקנה של מערכות אלומיניום בבית חדש.

 

אני רוצה להמליץ על יוסי והצוות שייצרו והתקינו עבורנו כ 30 חלונות דלתות ,תריסים ובכלל את כל מה שקשור לאלומיניום בבית שלנו אפילו את המעקות.העבודה איתם היתה נעימה ונוחה. הם חשבו יחד איתנו על סוג וסגנון נכון של חלונות ותריסים ואיך הכל ישתלב, וגם היו סבלניים מאוד כשהיה לנו קשה להחליט. אבל יותר מכל סיבה אחרת, אני ממליץ עליהם כיוון שהם אמינים ונחמדים. מלה שלהם היא מלה. כמי שבשנתיים האחרונות נזקק להרבה אנשי מקצוע בבניית הבית, אין דבר שיותר חשוב ממישהו שפשוט אפשר לסמוך עליו, שלא יעגל פינות, שיעמוד במלה שלו ויעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר כפי שהבטיח. לכך התווסף גם יחס אישי ואיכפתיות רבה. כך שאנחנו לא רק מרוצים מהתוצאה הסופית של עבודתם אלא גם מהדרך בה עשו אותה.ישר כח.

אבי גבעתיים מאי 2015

ייצור והתקנה של ויטרינות הזזה דגם קליל 9000 למרפסת במגדל מגורים הגבעתיים.

 

לקורן אלומיניום הגעתי מהאינטרנט אני איש הייטק ומאוד התפעלתי מהנגישות והפשטות של האתר ומכך שיש שם מחירים. מזה זמן רצינו לסגור ויטרינה גדולה במרפסת גם בשביל להרחיב את המרפסת ובעיקר מהצורך שלנו בבטיחות והגנה נוספת מעבר למעקה הזכוכית הקיים. יוסי הגיע אלי באותו יום שהתקשרתי ומיד הבין את הצורך העקרי שלנו והמליץ על מערכת אלומיניום 9000 של קליל שתעמוד גם ברוחות באזור וגם מבחינת הבטיחות. סמכתי עליו כי הוא הראה מקצועיות ביקשתי יום לחשוב על ההצעה ולמחרת חזרתי אליו עם תשובה חיובית. אחרי שבועיים בערך יוסי הגיע אלי בזמן שקבענו עם צוות מיומן שעמל רבות להעלות את הויטרינה מכיוון שלא היתה גישה למנוף. העבודה בוצעה בצורה מושלמת ואני שמח שפניתי אליו וכבר המלצתי לחמי לעשות אצלו עבודה דומה. יישר כך ותודה על המהירות.


יוסי שלום
שוחחנו בצהריים.
שמחתי מאד לגלות ממש במקרה אתר כה מושקע, מקצועי ומקיף בתחום אלומיניום ותריסים, ובפרט שקוף מבחינת מחירים,
שוודאי מעיד טובות לגביך.
גם בשיחה, אפילו בנושא קטן נהגת בסובלנות והתגייסות לעזור בראש גדול (-:

כרגע אני צריך 480 שלות ניילון בצבע אפור, כלומר 4*120 מכול סוג 1/2/3/4,
לתריס פלסטיק רגיל שלב 8.
אשמח לקפוץ אליך למחסן בראשון לציון.

תודה רם

bottom of page