המלצה אישית

אל תקבלו החלטה לפני שהתייעצתם אתי. 

שמי יוסי קורן, ובשיחה קצרה, אסביר לכם הכל על: קליל קלאסי, קליל אופיס, קליל בלגי, פרגולה מאלומיניום, סגירת מרפסת ועוד...על מחירים וכמה זה אמור לעלות. 

 

עבודות אלומיניום וזכוכית בתל אביב

 

כמי שנותן שירות בתל אביב כבר כמעט 20 שנה אני יכול להגיד שיש מיומנות מסויימת כשמדובר בלקוחות מתל אביב.

 ראשית מדובר על זמן, ובנושא הזה אנחנו נותנים דגש מיוחד .כל עבודות האלומיניום שלנו מתבצעות בייצור מדוייק והתקנה מהירה , תל אביב היא עיר צפופה ומרחב התמרון בהרבה בתים שנמצאים בתהליך שיפוץ קטן, לכן אנחנו לא מקימים אצלכם מפעל בבית אלא באים מוכנים להתקנת החלונות.

 

 

2 כל נושא החניה ,הכניסה,והיציאה מהעיר ברור לנו ואנחנו חיים את העיר תל אביב ואת האנשים בה, לא תמצאו אותנו מחייבים אתכם יותר בגלל שזו העיר תל אביב ( יש כאלה שעושים זאת)

5 חוץ מזה לעיר תל אביב יש סגנון משלה ובכל מה שקשור לחלונות אלומיניום מעוגלים ,חלונות בלגיים,או קלאסיים אנחנו יודעים לייעץ ולשלב עבורכם את עבודת האלומיניום המתאימה עבורכם ובתקציב שיתאים לכם

עבודות אלומיניום בתל אביב

ביום אחד התקנה

התקשרו עכשיו לייעוץ חינם או השאירו פרטים ואחזור בהקדם

3 יש כמה דברים יחודיים בבתים תלאביבים במיוחד הבתים הישנים עם משקופי עץ בחלונות. אנחנו מחליפים חלונות עץ רבים ויודעים להתקין במקומם חלונות אלומיניום ולהתמודד עם יישור הפתחים. 3דבר נוסף הוא סגירת מרפסות, בתל אביב יש הרבה מרפסות שניתן לסגור עם תריסים או חלונות הזזה ואנחנו יודעים לעשות זאת בצורה מקצועית, מהירה, ובתוך יום אחד.

4 פיתחנו חלונות עם זכוכית PVB אקוסטית המתאימה לעיר הסואנת ,חלונות אלו הינם אקוסטיים ואטומים לרעשים חיצוניים ברמה גבוה.

נקודות הפעילות האזורית ומפעלי הייצור שלנו בפריסה ארצית. מרכז, צפון, דרום.

מוצרים נבחרים 

 

 

בקורן אלומיניום מחכים לכם אני והצוות שלי לייעוץ מקצועי וסבלני  שמתמקד אך ורק בכם הלקוחות  שלנו, יש לנו מגוון מוצרים חדשים ופתרונות גמר מתקדמים בהתאמה אישית רחבה, המאפשרים לכם לקבל את התוצאה הטובה ביותר עבור הפרוייקט שלכם. ללא צורך במספר בעלי מקצוע.אנחנו מתייחסים לכל עבודה גדולה או קטנה .

למה קורן אלומיניום?

BE"ZH

תאום פגישה

1-10

שנים

אחריות

שירות לקוחות

בביקור בבתים של לקוחות אנחנו נוקטים בכל אמצעי הזהירות וההנחיות של משרד הבריאות בכל הנוגע ל וירוס הקורונה

When visiting customers' homes, we take all the precautions and guidelines of the Ministry of Health regarding the corona virus