top of page

המלצה אישית

אל תקבלו החלטה לפני שהתייעצתם גם איתי. 

שמי יוסי קורן ובשיחה קצרה, אסביר לכם הכל על: קליל קלאסי, קליל אופיס, קליל בלגי, פרגולה מאלומיניום, סגירת מרפסת שמש ועוד...כולל פירוט מחירים.

בניה קלה

תוספת חדר, בניה של חדר על גג, סגירת מרפסת ביום אחד.

בניה של חדר שמש מבודד מאלומיניום.

סגירות חורף למסעדות ובתי קפה.

סגירת חורף מבודדת לבתי קפה ומסעדות.

סיגירה היקפית ויטרינות וחלונות אלומיניום לפי בחירה

קירוי גג מבודד מאלומיניום כולל מרזבים.

אפשרות לפירוק,אכסון,והתקנה מחדש בעונה הבאה.
מידע נוסף

 

לייעוץ והצעת מחיר צור קשר ישירות עם המשרד.

תקופת אחריות 12 חודשים

פרגולת הצללה מאלומיניום תלויה או עם עמודים.

בנויה מקורות אלומיניום מסיביות וסרגלי הצללה Z להצללה מלאה.ניתן להזמין בכל צבע.

הגנה מפני גשם ע"י התקנת סנטף (90 ש"ח תוספת למחיר)

מידע נוסף

 

המחיר שלנו 770 ש"ח

תקופת אחריות 10 שנים

פרגולה מיוחדת עשויה כולה מאלומיניום אך נראת ממש כמו פרגולת עץ הודות לשיטת ייצור הפרופילים. ניתן להזמין במגוון סיגנונות וצבעים.

הצללה עד 90 אחוז.

הגנה מפני גשם ע"י התקנת סנטף (90 ש"ח תוספת למחיר)
מידע נוסף

 

המחיר שלנו 770 ש"ח

תקופת אחריות 10 שנים

פרגולה אלומיניום דמוי עץ

פרגולת הצללה מאלומיניום

סגירת חורף למסעדות ובתי קפה

סגירת מרפסת הינה פתרון קל ומהיר להוסיף חדר בבית. קורן אלומיניום מתמחים בסגירת מרפסות וחדרי שמש. סגירה היקפית ויטרינות אלומיניום לפי בחירה. קירוי יעשה ע"י גגות פנלים מבודדים מאלומיניום עם מרזבים ותעלות חשמל פנימיות בתקרה.

 

מידע נוסף

 

המחיר שלנו (גג אלומיניום) 670 ש"ח

ויטרינות לפי מפרט

תקופת אחריות 3 שנים

תוספת או הרחבת חדר קיים תוכל להיות מוקמת בתוך 48 שעות. וזה אומר מעטפת ( קירות וגג) עם פתחים לחלונות ודלתות . כך שתוך זמן קצר ניתן לשדרג את הבית שלכם וליהנות מחדר נוסף ברמת בידות מעולה.

 

 

מידע נוסף

 

המחיר שלנו 650 ש"ח

תקופת אחריות 3 שנים

תוספת חדר מבודד מאלומיניום

סגירת מרפסת מבודדת

חדר שמש מבודד שילוב של גג אלומיניום נפתח או קבוע וסגירת ויטרינות דלתות וחלונות אלומיניום.

חדר פנאי לכל ימות השנה 

 

 

 

מידע נוסף

 

המחיר שלנו (גג אלומיניום) 650 ש"ח

ויטרינות לפי מפרט

תקופת אחריות 3 שנים

חדר שמש

מאלומיניום

חדר שמש

יש היום סוגים רבים מאד של פרגולות - הן מיוצרות מחומרי גלם שונים, בגדלים שונים ואף ממלאות צרכים שונים. דבר אחד תמיד ברור - לא משנה איזו פרגולה תבחרו תמיד תרצו לעבוד עם המתקין הטוב והמקצועי ביותר .קורן אלומיניום הינה חברה פרטית  שפועלת כבר למעלה מ 12 שנה בישראל, ומתקינה אך ורק מוצרים איכות כחברת קליל,סומפי,עילית אלומיניום ועוד קורן אלומיניום היא בדיוק החברה למי שלא מוכן להתפשר על אמינות, איכות ומקצועיות. אצלי התקנת פרגולות וגגות מבודדים מאלומיניום היא עבודה יומיומית אני מעורב בכל התקנה ותמיד נמצא בשטח . 

 

החומרים הטובים ביותר

כולנו יודעים שבהתקנה של פרגולות, יש חשיבות גדולה מאד לאיכות של העץ שממנו מכינים את הפרגולה. ואיכותי ככל שיהיה לעץ יש בעיות רבות באקלים הארץ יובש ,קילוף התבקעות וכו׳ בקורן אלומיניום כבר הבנו את זה מזמן. ופיתחנו פרגולות הצללה מאלומיניום בטקסטורת עץ ,פרגולה שנראת ומרגישה ממש כמו עץ אך ללא כל אחזקה או טיפול המוצר מגיע עם 10 שנות אחריות .

אצלי בחברה המקצועיות היא נר לרגליי אני מתחייב תמיד לעמוד בלוח הזמנים שנקבע, מבלי שאני לרגע אחד מתפשר על העבודה המקצועית שלי. 

אצלי ההוגנות היא מרכיב מאד חשוב בעבודה. לכן אתם תמצאו אצלי לא רק את המתקין המיומן ביותר, אלא גם את המחירים המשתלמים ביותר - מהיום פרגולות הן כבר לא חלום רחוק, אלא משהו שניתן להשיגו בעזרת המחירים המשתלמים של קורן אלומיניום.

 

אחריות ובטיחות לאורך כל העבודה

אצלי בחברה אתם  בטוחים שתמיד אתקין עבורכם את הפרגולה האיכותית והטובה ביותר, זו יכולה להיות פרגולה תלויה ,פרגולה על עמודים ,או פרגולה מבודדת שתוכל לשמש אתכם גם להגנה מפני גשם. כמו כן, אני מתמחה בהתקנה של פריטים רבים ואחרים - התקנה של גגות עילית מבודדים מאלומיניום ,תוספות חדרים, סגירת מרפסות וסוככים מאלומיניום.כל התחומים הללו הם המומחיות שלי. כשאני מתקין לכם גג מבודד מאלומיניום אני לא רק טורח לבדוק שהוא בטוח לחלוטין מפני נזילות - אני גם נותן  לכם אחריות, כך שאתם תמיד יודעים שאתם נמצאים בידיים טובות. ומקבלים מוצר עם תקן ותוכנית הנדסית מאושרת .

יש כאמור עוד מרכיב חשוב מאד והוא הניסיון - מעבר לשנים הרבות שבמהלכן אני פועל, יש לי גם המלצות רבות מלקוחות מרוצים ברחבי הארץ, שנהנו מהשירות האיכותי שאני מציע.  

 

אם אתם רוצים איכות, מקצועיות, עמידה בזמנים, יחס חם וכמובן - פרגולות ומבנים בבניה קלה שנעים להיות בהם כל מה שאתם צריכים לעשות זה להתרשם וליצור עימי קשר.

בברכה,

יוסי קורן אלומיניום.

bottom of page