top of page

המלצה אישית

אל תקבלו החלטה לפני שהתייעצתם אתי. 

שמי יוסי קורן, ובשיחה קצרה, אסביר לכם הכל על: קליל קלאסי, קליל אופיס, קליל בלגי, פרגולה מאלומיניום, סגירת מרפסת ועוד...על מחירים וכמה זה אמור לעלות. 

 

 

חלונות בלגים עבודות  אלומיניום

פורסם ב: 25 אוגוסט 2014

באיזה בית יתאימו חלונות

בלגיים?

חלונות בלגים הפכו לחלונות נפוצים בבניה הפרטית. סדרת הבלגי  מתאימה לבתים  בעיצוב כפרי וחם המאפיין שלהם הוא חלוקה של החלון או הדלת, וחתך פרופילים דק במיוחד עיצוב זה משתלב בבתים כפריים 

קרא עוד...

קליל מונובלוק

פורסם ב: 27 אוגוסט 2014

מערכת תריסי גלילה לחלונות ודלתות הכוללת חלון, וארגז תריס גלילה ביחידה אחת

• ניתן לבנות את ארגז התריס מאלומיניום בצבע זהה למערכת כולה
• אפשרות למנוע חשמלי או הפעלה ידנית ע"י רצועה
• מגוון פרופילים לגדלים שונים של ארגז תריס
• איטום משופר באזור ארגז התריס
• התאמה לרוב סדרות קליל

קרא עוד...

 

 

טיפים חשובים לבחירה נכונה של חלון

 

 טיפים לבחירת חלונות : 

 

חלון למטבח

אם אתם משפצים וצריכים עבודת אלומיניום או סתם מחדשים ומעוניינים להחליף חלון ישן בחלון מודרני יותר בסביבת המטבח ,בחירה טובה תהיה חלון

 

בלגי 1700 החלון מתאים ביותר למטרה זו גם מבחינה עיצובית וגם שימושית . 

 

 חלון מבודד טרמי

אם בחרתם לגור בצורית בצפון או בירושלים מקומות שבחורף מזג האוויר יכול להיות קר במיוחד הזכוכית הנכונה עבור החלונות שלכם במקרה זה תהייה

 

זכוכית בידודית, זו אמנם המלצה בלבד אך יש לבחירה זו משמעות בכל מה שקשור לבידוד טרמי כשמדובר במקומות קרים חשוב לדרוש מרווח גדול ככל האפשר בין הזכוכיות על מנת לקבל בידוד מקסימלי של חלון מבודד או הדלת.

 

חלון אטום לרעש

 אם ברחוב שאתם גרים יש רעש שמפריע לכם אז יש פתרון והוא חלון אטום לרעש או דלת אטומה לרעש בעזרת זכוכית טריפלקס אקוסטית הכוללת במבנה שלה דבק PVB 0/76 ולבידות רעש חיצוני מושלם רצוי לבחור בחלון פתיחה ציר קליל 4500 או 4750 בעלי סגירת הרמטית.

 

סינון קרינת השמש

אם מסיבה כלשהי אין אפשרות או אתם לא מעוניינים להרכיב תריסים עם החלונות. ניתן בכל זאת להגן על החדר מקרני השמש המזיקות ולהרכיב זכוכית

 

אנטיסאן או זכוכית לואי המסננות את קרני השמש המזיקות ומונעות פגיעה בטקסטיל שבחדר שלא ידהה או בבני אדם. כמובן שניתן גם להזמין את אותה זכוכית הגנה בצורת זכוכית בידודית.

 

חלון בטיחות

בכדי להגביל ילדים קטנים מגישה לפתח מסוכן עבורם יש אפשרות יללצר ולהתקין חלון כאשר החלק התחתון שלו קבוע ורק בחלק העליון שנמצא בגובה בטיחות ישנה אפשרות פתיחה של החלון בצורת הזזה או כנף שנפתחת על ציר. ניתן אף להוסיף מגביל פתיחה.

 

חלונות ודלתות במפתחים מיוחדים:

אם יש לכם נוף שאתם לא מוכנים לוותר עליו גם כשהחלון סגור אז אתם לא חייבים. סדרת חלונות ודלתות מיוחדים המאפשרים לייצר ולהתקין עבורכם כנפיים ברוחב של 6 מטרים ובגובה של 2.7 וזאת בעזרת שימוש בטכנולוגיה יחודית של גלגלות ופופילי אלומיניום וזכוכית העומדים בעומסים יוצאי דופן וזאת מבלי לפגוע באופן פתיחת הכנף וסגירתו שמתבצעת בצורה קלה וחלקה ע"י מנגנון הרם הזז. חלק מהמערכות הללו הן סדרת קליל 9200 או קליל 2200 שבהן ניתן לשלב גם צאלון בתוך זכוכית הכנף.

שילוב חלונות ציר מאותו קו יצור שלמות עיצובית וההמלצה שלנו היא מערכת חלונות ציר קליל 5500 וקליל 4750.

 

 

חלונות מעוצבים

 

אם אתם מעוניינים בחלונות מעוצבים בסיגנון בלגי מודרני תוכלו לעיין בשלושה דגמים עיקריים בלגי 7300 חלונות ודלתות הזזה, בלגי 4300 חלונות ודלתות ציר ובלגי 1700 חלונות הזזה קלים. חלונות בלגיים אהובים ופופולרים מאוד ובשימוש עיצובי קבוע אצל אדריכלם ומעצבים היתרונות המרכזיים הם פרופיל אלומיניום מינימלי ופתחי אור מירביים הפרופיל הבלגי צר ומדמה סגנון אירופאי שנהוג היה לייצר אותו מברזל האיכות של חלון אלומיניום בלגי בפתיחת ציר או הזזה היא איכות בדוקה ואמינה החלון אטום ועמיד לאורך שנים וכמו שהזכרתי מיוצר ומותקן בשימוש נרחב. ניתן לשלב אין ספר חלוקות ווריאציות בחלון או דלת 2,3 או יותר כנפיים של חלונות ניתן גם לייצר דלת עם חלון בתוכה, וכמובן תריסים לכל פתח בסיגנון משלים.

 

 

סוגי פתיחה

 

פתיחת הזזה - כנף חלון הזזה נע על מסילה

פתיחת וסגירה של החלון אינה מפריעה לתנועה בחדר וההמלצה היא להתקין חלון כזה במטבח או חדרי ילדים. (חלון הזזה בטיחותי לילדים. מיועד לפתחים בינוניים ומעלה)

 

פתיחת הזזה לכיס - כנף חלון הזזה נע על מסילה לתוך כיסים (פתחים) בקירות.

פתיחת חלון מהסוג הזה מאפשרת חדירה מירבית של אור ואוויר מבלי להפריע לתנועה ולשימוש בחפצים בחדר. 

 

פתיחת מג'יקליל

חלון הזזה פטנט רשום של חברת קליל, הנפתח על ציר, במטרה לאפשר את הניקוי מהצד החיצוני של הזכוכית בחלונות הזזה.

 

פתיחת ציר - פתיחת כנף החלון בעזרת צירים

מאפשר ייצור של חלון כמעט בכל גודל ולכל שימוש חדירת האור והאוויר לחדר הי מירבית כמו כן ניתן לנקות את החלון בקלות יחסית ללא צורך בפירוקו החלון מיועד כמעט לכל פתח.

 

פתיחת קיפ - כנף החלון נפתחת  עחלק העליון,בשיפוע

 פתיחת כנף חלון קיפ אינה מהווה הפרעה לתנועה בחדר ולשימוש בחפצים  (מתאים לחדרי נוחיות ומקלחות)  כניסת האוויר לחדר טובה והאפשרות לניקוי פשוטה יחסית.

 

פתיחת דריי קיפ - כנף החלון נפתחת בשיפוע כמו בקיפ אבל מתאפשרת גם פתיחת ציר.

 פתיחה מהסוג הזה תאפשר לכם להינות משני העולמות של חלון בפתיחה מלאה כשחפצים בכך או חלון בפתיחה חלקית לאיוורור ללא הפרעה בתוך חלל החדר בדרך כלל במסדרונות , מקלחות, ממ"ד או אפילו חדרי ילדים ושם ניתן להגביל את פתיחת הציר בעזרת נעילת הגנה.

 

פתיחת הרמה -  חלון הבנוי משתי כנפיים הנעות על מסילה אנכית ומופעלים בעזרת מנגנון קפיצי מיוחד  ( נקרא גם חלון גליוטינה)

חלון בפתיחה מלאה כאשר הכנף עולה, קל לניקוי אינו מפריע כלל בחדר החדר ואף ניתן לנעילה במצבים שונים. מתאים לכל חדר אך בדרך כלל בשימוש בארץ בעיקר כחלון דלפק או חלון בתוך דלת.

 

את הידע שאנו חולקים באתר רכשנו בעמל רב ובמשך שנים רבות ואנו שמחים לתת לכם את הייעוץ הבסיסי הזה שיעזור לכם לעשות את הבחירה הנכונה עבור הבית שלכם במפעל שלנו יש צוות מיומן ומקצועי שיודע לייצר בדייקנות ואהבה רבה למקצוע, את כל סוגי החלונות והדלתות שכרגע קראתם עליהם הדרך שלנו להשאיר אתכם לקוחות שלנו היא 0 תקלות וייצור קפדני ומושלם. העבודה מתבצעת על פי תוכנית הנדסית של קליל וכולל את כל האביזרים והפרזול המקורי עבור אותו חלון או דלת שאתם מזמינים

 

איך יוצרים איתנו קשר?

 

רוצים לשאול שאלה? אני תמיד שמח לענות 

מעוניינים להשאיר פרטים ואני אחזוראליכם? גם טוב.

תוכלו גם לתאם פגישה אצלי במפעל 

או פשוט לשלוח אלי מייל עם כל מה שיש לכם לשאול או לבצע

 

 

 

 

קורן אלומיניום מובילים בתחום חלונות אלומיניום.  ומתמקדים במציאת פתרונות מעשיים לכל מצב או צורך. החל מהחלפת חלונות קיימים לחלונות מודרניים, חלונות ברמת איטום גבוהה יותר. ואפילו חלונות אטומים ומבודדים לרעש. 

ניתן לשדרג חלון "פתיחת ציר" לחלון דרייקיפ!

יש לך חלון ממ"ד? ניתן לשדרג חלון "פתיחת ציר" לחלון דרייקיפ המאפשר ניצול חלל החדר, לפרטים ניתן לפנות ליועץ של קורן אלומיניום

Anchor 6

שאלות ותשובות

 

10 השאלות הנפוצות ביותר

 

 

שאלה 1- האם אוכל לקבל עזרה בכל מה שקשור בבנית מפרט חלונות,פרופילים הצללה,פרזול מתאים? 

 

תשובה 1-בוודאי. אנחנו מלווים אותך לכל אורך התהליך ונוכל לייעץ לך ולהגיש לכם מנסיוננו להבין ולהתאים עבורכם באופן פשוט ובסבלנות את המוצר הנכון עבורכם חשוב לנו שהבחירה שלכם תהיה מותאמת לבית או למשרד שלכם לכן תוכלו להעזר בנו ולהגיע אלינו למפעל או לחילופין לתאם שנגיע אליכם.

 

 

שאלה 2-היכן אוכל להתרשם המחלונות והדלתות שאתם מייצרים האם יש לכם אולם תצוגה?

 

תשובה 2-כן יש שתי אפשרויות להתרשם האחת היא להגיע אלינו למפעל ולבחון מקרוב סוגי פרופילים וגם דגמים מובנים של חלונות ודלתות האפשרות השניה היא לתאם עימי פגישה באולם התצוגה המדהים של קליל שצמוד למפעל שלנו ואוכל להציג לכם דגמים נוספים וחידושים בתחום.נוכל להמחיש לכם את מגוון המוצרים וכמובן תמיד טוב להגיע למפעל ולראות שהוא עובד(: 

 

 

שאלה 3- כמה שנות ניסיון יש לכם?

 

תשובה 3-מעל 18 שנות ניסיון

 

 

שאלה 4- האם ניתן  להתרשם מפרויקטים שביצעת?

 

תשובה 4- כמובן. חוץ מפרויקטים שמופיעים באתר אפשר לתאם ולבקר בפרויקטים שביצענו.

 

 

שאלה 5- האם יש חוות דעת של לקוחות שלכם?

 

תשובה 5- כן . חלקם מתפרסמות באתר ואחרות אוכל לספק עבורכם. במשך השנים ייצרנו ונתנו שירות למאות רבות של לקוחות בכל הארץ יש לנו פרוייקטים גדולים וקטנים ואני בטוח שחלקם אפילו ליד מקום מגורך.

 

 

שאלה 6- מה רמת האיכות שלכם ואיך היא באה לידי ביטוי?

 

תשובה 6-על מנת שנוכל לייצר מוצר חלון מושלם  צריך קודם עובדים מקצועיים,אני בחרתי בבנים שלי והם עובדים איתי והם חלק בלתי נפרד מהעסק שלי. דבר שני מכונות וכלי עבודה איכותיים,בקרה על תהליך הייצור וכמובן חומרי גלם תקניים סוג א' אם לא מקפידים על כללים אלו אזי רמת המוצר תהיה ירודה, קשיים בפתיחה וסגירה ,חוסר אטימות קורוזיה וכו'.לכן הקפדה על איכות ושימוש בחומרים תקניים זו ההתחיבות שלנו. 

 

 

שאלה 7- מהי תקופת האחריות שאתם מספקים ומה היא כוללת?

 

תשובה 7-תקופת האחריות שלנו היא 5 שנים (הרבה מעל הממוצע בתחום האלומיניום) אחריות היא מלאה על מוצר מושלם ותקין עם אפס תקלות.

 

 

שאלה 8- באילו חומרים מומלץ להשתמש?

 

תשובה 8- אך ורק בחומרים תקניים של החברות הייצרניות עם כל הפרזולים,חומרי האיטום המומלצים, ובשום פנים לא להשתמש בתחליפים מכיוון שבתחום הזה להבדיל מתחומים אחרים יש משמעות בטיחותית ולא רק כלכלית לשימוש בתחליפים וכמובן גם האחריות נגזרת מכך.

 

 

שאלה 9- מה לגבי זמן אספקה?

 

תשובה 9- אנחנו מחויבים לזמנים שנקבעים בהזמנת עבודת אלומיניום ומקפידים כל כך ביותר. יש לנו התמחות מיוחדת למשפצים שצריכים מענה מהיר לחנונות ודלתות ואנחנו בנינו את מערך הייצור שלנו שיעמוד באספקה מהירה.

 

 

שאלה 10- אפשר להגיע אליכם למפעל לייעוץ?

 

תשובה 10-

כן כמובן ובתנאי שנתאם זאת מראש ולא לשכוח להביא מידות של הפתחים לחלונות והדלתות.

בהצלחה

 

אנחנו מתחיבים להעניק לך - 100% שקט נפשי ואחריות מלאה

 

Thanks! Message sent.

bottom of page