המלצה אישית

אל תקבלו החלטה לפני שהתייעצתם אתי. 

שמי יוסי קורן, ובשיחה קצרה, אסביר לכם הכל על: קליל קלאסי, קליל אופיס, קליל בלגי, פרגולה מאלומיניום, סגירת מרפסת ועוד...על מחירים וכמה זה אמור לעלות. 

 

קורן אלומיניום מובילים בתחום חלונות אלומיניום.  נסיון רב ,עובדים מיומנים , ואהבה גדולה ליצור שינוי עבור לקוחות שלנו הם המניע שלנו בעבודות אלומיניום שאנחנו יוצרים.מפעל מודרני שעובד לפי מפרטי חברת החלונות המובילה בישראל קליל, תכנון החלונות לייצור נעשה בצורה ממוחשבת וייצור החלונות קפדני כאשר כל חלון שיוצא מהמפעל שלנו נבדק מבחינת האיטום שלו ומותקן בביתכם עם 0 תקלות זה הסוד שלנו וזה יתרון גדול מאוד על פני המתחרים שלנו ,אנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים ונשמח לסייע לכם בכל שאלה ולהגיש לכם כאן באתר או בפגישה את כל הנסיון שיש לנו שיעזור לכם לבחור במוצר הנכון עבורכם בין אם זו דלת ,חלון או תריס.

 

 

נקודות הפעילות האזורית ומפעלי הייצור שלנו בפריסה ארצית. מרכז, צפון, דרום.

מוצרים נבחרים 

 

 

בקורן אלומיניום מחכים לכם אני והצוות שלי לייעוץ מקצועי וסבלני  שמתמקד אך ורק בכם הלקוחות  שלנו, יש לנו מגוון מוצרים חדשים ופתרונות גמר מתקדמים בהתאמה אישית רחבה, המאפשרים לכם לקבל את התוצאה הטובה ביותר עבור הפרוייקט שלכם. ללא צורך במספר בעלי מקצוע.אנחנו מתייחסים לכל עבודה גדולה או קטנה .

למה קורן אלומיניום?

BE"ZH

תאום פגישה

1-10

שנים

אחריות

שירות לקוחות

בביקור בבתים של לקוחות אנחנו נוקטים בכל אמצעי הזהירות וההנחיות של משרד הבריאות בכל הנוגע ל וירוס הקורונה

When visiting customers' homes, we take all the precautions and guidelines of the Ministry of Health regarding the corona virus