המלצה!!!

 

אל תקבלו החלטה לפני שהתייעצתם גם איתי! 
שמי יוסי קורן, ובמשך 3 דקות אסביר לכם מהן האפשרויות לפרגולות מאלומיניום או דמוי עץ

(וגם כמה זה עולה). 

פרגולה אלומיניום בראשון לציון
 

פרגולה מאלומיניום צריכה לעמוד במפגעי אקלים ולהחזיק מעמד. את הפרגולה הזו תכננו, כך שתעמוד ברוחות חזקות של פנטהאוס בקומה 13. פרגולה זו בנויה קורות אלומיניום משוך במידות 5/13 בתצורת מרובעים מחוזקת במידות 60/60 ומקורה בפלרוף לבן וסנטף שקוף להגנה מפני גשם.

שלב 1

הגעה לשטח נעשית כאשר כל החיתוכים של קורות האלומיניום והתכנון המקדים נעשה במפעל. פרופילי האלומיניום מורמים לקומה העליונה ועבודת ההתקנה הינה מדוייקת ובגימור מושלם.

 

שלב 2  

קירוי הפרגולה בסנטף שקוף להגנה מפני גשם הסנטף חייב להיות מותקן עם ברגי איסכורית עם גומיה אוטמת ובחיבור לקי יש לקבע פח מכופף ( פלשונג) בכדי שמים לא יחדרו בחיבור הפרגולה לקיר בקורן אלומיניום אנחנו שמים דגש על נושא זה ובמידה ויש סנטף בחיבור לקיר הפרגולה הוא יהיה אטום לחדירה של מים

 

שלב אחרון בהתקנת הפרגולה 

לאחר שקיבענו את הסנטף לקורות הפרגולה השחלנו כבלי חשמל בתוך קורות האלומיניום בכדי שישמשו אותנו לתאורה חיצונית ועבור מאוורר שיחובר ישירות לקורות האלומיניום של הפרגולה, אלו קורות תמיכה חזקות שיכולות לשאת משקל של גופי תאורה ומאוורר חיצוני לפרגולה.

 

התקשרו עכשיו לייעוץ חינם או השאירו פרטים ואחזור בהקדם

נקודות הפעילות האזורית ומפעלי הייצור שלנו בפריסה ארצית. מרכז, צפון, דרום.

מוצרים נבחרים 

 

 

בקורן אלומיניום מחכים לכם אני והצוות שלי לייעוץ מקצועי וסבלני  שמתמקד אך ורק בכם הלקוחות  שלנו, יש לנו מגוון מוצרים חדשים ופתרונות גמר מתקדמים בהתאמה אישית רחבה, המאפשרים לכם לקבל את התוצאה הטובה ביותר עבור הפרוייקט שלכם. ללא צורך במספר בעלי מקצוע.אנחנו מתייחסים לכל עבודה גדולה או קטנה .

למה קורן אלומיניום?

BE"ZH

תאום פגישה

1-10

שנים

אחריות

שירות לקוחות

בביקור בבתים של לקוחות אנחנו נוקטים בכל אמצעי הזהירות וההנחיות של משרד הבריאות בכל הנוגע ל וירוס הקורונה

When visiting customers' homes, we take all the precautions and guidelines of the Ministry of Health regarding the corona virus