המלצה!!!

 

אל תקבלו החלטה לפני שהתייעצתם גם איתי! 
שמי יוסי קורן, ובשיחה קצרה אסביר לכם מהן האפשרויות לבניה של גג נפתח לסוכה או גגות הזזה למרפסות 

(וגם כמה זה עולה). 

גג הזזה במצב סגור
פיתוח יחודי ואיכותי של קורן אלומיניום הכולל מערכת פרופילים ופנלים מבודדים מאלומיניום זה הגג הנפתח היחיד עם 5 שנות אחריות אטום לחלוטין לכניסה של מים מערכת בידוד הגג הנה אמריקאית ונושאת תקנים ובידוד מעולה מחום וקור
גג נפתח לסוכה
גג נפתח המשמש בכל יומות השנה כחדר מבודד לכל דבר ומאפשר פתיחה קלה ומהירה של שדות הגג ושימוש לסוכה כשרה
גג הזזה פתיחה ידנית
גג הזזה נפתח מאלומיניום מבודד
נע על מסילום אלומיניום , אטימות מלאה למים
פתיחה של הגג
פתיחה של כ 2/3 מהפתח
לחץ כאן לעבודות נוספות

גגות הזזה חשמליים וידניים

מבחינה תפעולית באפשרותכם להזמין שני סוגים עיקריים של גגות הזזה: חשמליים וידניים. שלד הגג יכול להיות יחדת גג שלמה שזזה כיחידה אחת ונפתחת באופן מלא(מתאים למפתחים גדולים ולמי שמעוניין בפתיחה מלאה של הגג) או גג הזזה נפתח שדות שדות של פנל מבודד בעובי 2.8 המאפשר לפתוח את הגג בחלקים שונים ולכיוונים הפוכים.(פתיחה מירבית שני שליש) 

 מעבר לייחודיות העיצובית, היתרון הפרקטי של גגות הזזה הוא בכך שניתן להתאים באמצעותם את החלל המקורה לכל מזג אוויר ולכל עונות השנה. ניתן לפתוח כשחם ולסגור כשקר, והכול תוך שניות אחדות. באתר תוכלו למצוא שורה מגוונת של גגות שייצרנו והתקנו ברחבי הארץ,  כך שאתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו מענה יצירתי ומקצועי בכל מצב ובעמידה בזמנים. באמצעות האתר, התמונות והסרטים תוכלו להתרשם מאיכות העבודות קודמות שלנו להתייעץ איתנו בנידת הצורך.

מחיר למטר מרובע גג הזזה שדות 2200 ש"ח

גג נפתח פנל 7.5 ס"מ 2700 ש"ח

בקורן אלומיניום משתמשים במוצרים איכותיים ללא פשרות.

נקודות הפעילות האזורית ומפעלי הייצור שלנו בפריסה ארצית. מרכז, צפון, דרום.

מוצרים נבחרים 

 

 

בקורן אלומיניום מחכים לכם אני והצוות שלי לייעוץ מקצועי וסבלני  שמתמקד אך ורק בכם הלקוחות  שלנו, יש לנו מגוון מוצרים חדשים ופתרונות גמר מתקדמים בהתאמה אישית רחבה, המאפשרים לכם לקבל את התוצאה הטובה ביותר עבור הפרוייקט שלכם. ללא צורך במספר בעלי מקצוע.אנחנו מתייחסים לכל עבודה גדולה או קטנה .

למה קורן אלומיניום?

BE"ZH

תאום פגישה

1-10

שנים

אחריות

שירות לקוחות

בביקור בבתים של לקוחות אנחנו נוקטים בכל אמצעי הזהירות וההנחיות של משרד הבריאות בכל הנוגע ל וירוס הקורונה

When visiting customers' homes, we take all the precautions and guidelines of the Ministry of Health regarding the corona virus