המלצה!!!

 

אל תקבלו החלטה לפני שהתייעצתם גם איתי! 
שמי יוסי קורן, ובשיחה קצרה אסביר לכם מהן האפשרויות לפרגולה תלויה או פרגולה מרחפת.

(וגם כמה זה עולה). 

קורן פרגולות בעמק 2018

פרגולה בעמק או פרגולה בעפולה

מבחינתי העיר עפולה היא העמק  

שלום לכולם שמי יוסי קורן. בגלל האהבה שלי לחלק זה בארץ והלקוחות הנפלאים שמביאים אותי שוב ושוב מהמרכז החלטתי שזה הזמן להקים נקודה נוספת עבור כל מי שמבקש את הייעוץ שלנו וכמובן את הפרגולות הייחודיות שאנחנו מייצרים. 

מתחילת חודש ינואר 2018 אנחנו בעמק באופן מלא נוכל להגיע אליכם לבדוק, לייעץ ולעזור בכל מה שקשור לפרגולות הצללה מאלומיניום, גדרות אלומיניום , ובניה קלה הכוללת סגירת מרפסות וחדרי שמש. בשיחה קצרה אוכל לענות על שאלותיכם ולהציג עבורכם מה האפשרויות וגם כמה זה עולה. 

הפילוסופיה שמנחה אותי לאורך כל הקריירה שלי וכך נוהג גם הצוות שלי היא לעזור , להקשיב ולהתאים עבורכם בדיוק את מה שאתם זקוקים לו ביושר ובמקצועיות.  מבחינתי זה הדבר החשוב ביותר יש לנו מגוון רחב של פרגולות אלומיניום גדרות וגגות מבודדים מאלומיניום. יש לנו לקוחות מקסימים בעפולה בגן נר , כפר תבור, בטבעון ועוד. אני מזמין אתכם להרים אלי טלפון 052-2992045 ובשיחה קצרה אענה על שאלותיכם, אסביר מה האפשרויות, וגם כמה זה עולה  

פרגולה תלויה או פרגולה על עמודים

10 שנים אחריות- 0 תחזוקה

אלומיניום שלעולם אינו מחליד

תכנון ,ייצור,והתקנה מושלמת בתוך 10-14 יום 

פרגולות מבית טוב קורן אלומיניום

נקודות הפעילות האזורית ומפעלי הייצור שלנו בפריסה ארצית. מרכז, צפון, דרום.

מוצרים נבחרים 

 

 

בקורן אלומיניום מחכים לכם אני והצוות שלי לייעוץ מקצועי וסבלני  שמתמקד אך ורק בכם הלקוחות  שלנו, יש לנו מגוון מוצרים חדשים ופתרונות גמר מתקדמים בהתאמה אישית רחבה, המאפשרים לכם לקבל את התוצאה הטובה ביותר עבור הפרוייקט שלכם. ללא צורך במספר בעלי מקצוע.אנחנו מתייחסים לכל עבודה גדולה או קטנה .

למה קורן אלומיניום?

BE"ZH

תאום פגישה

1-10

שנים

אחריות

שירות לקוחות

בביקור בבתים של לקוחות אנחנו נוקטים בכל אמצעי הזהירות וההנחיות של משרד הבריאות בכל הנוגע ל וירוס הקורונה

When visiting customers' homes, we take all the precautions and guidelines of the Ministry of Health regarding the corona virus