המלצה אישית

אל תקבלו החלטה לפני שהתייעצתם אתי. 

שמי יוסי קורן, ובשיחה קצרה, אסביר לכם הכל על: קליל קלאסי, קליל אופיס, קליל בלגי, פרגולה מאלומיניום, סגירת מרפסת ועוד...על מחירים וכמה זה אמור לעלות. 

 

כמה עולה לסגור מרפסת

כמה עולה לסגור מרפסת ? אני מעלה על על הכתב עבורכם הערכת מחיר כללית אך לא רחוקה מהמציאות בבואכם לחשב את עלות סגירת המרפסת שלכם.

עלות סגירת מרפסת בפנל מבודד מאלומיניום וסגירה היקפית של חלונות ודלתות הזזה מאלומיניום דגם 7000 של קליל המחיר שאני מציין הינו למ"ר וגובה מבנה בדרך כלל יעמוד על 2.60 מטראך יכול להשתנות ביחס לרמת הגימור הסופי. אם הסגירת מתבצע על משטח מרוצף ואנחנו מוסיפים שלוש דפנות ומתחברים לקיר קיים, המחיר הוא כ2000 ש"ח למ"ר וכמו שציינתי זה כולל ויטרינות אלומיניום , גג מבודד ומרזב מובנה לניקוז המים. אם על אותו משטח מרוצף יש שני קירות קיימים, ואנו נוסיף שני קירות בעזרת ויטרינות אלומיניום וגג מבודד מאלומיניום ומרזב, המחיר הוא 1700 ₪. למ"ר (הערכת מחיר זו נכונה גם במצב שישנה חומה בשלושת הדפנות ואנו משלימים את יתרת הגובה לתקרה). חישוב לדוגמא: בניה של כ20 מ"ר 5.00X4.00 שלוש דפנות אלומיניום או פנל קיר מחיר 35000 ש"ח לערך ·

Tags:

רעיונות אחרונים
רעיונות אחרונים
ארכיון
חפש לפי תיוג

נקודות הפעילות האזורית ומפעלי הייצור שלנו בפריסה ארצית. מרכז, צפון, דרום.

מוצרים נבחרים 

 

 

בקורן אלומיניום מחכים לכם אני והצוות שלי לייעוץ מקצועי וסבלני  שמתמקד אך ורק בכם הלקוחות  שלנו, יש לנו מגוון מוצרים חדשים ופתרונות גמר מתקדמים בהתאמה אישית רחבה, המאפשרים לכם לקבל את התוצאה הטובה ביותר עבור הפרוייקט שלכם. ללא צורך במספר בעלי מקצוע.אנחנו מתייחסים לכל עבודה גדולה או קטנה .

למה קורן אלומיניום?

BE"ZH

תאום פגישה

1-10

שנים

אחריות

שירות לקוחות

בביקור בבתים של לקוחות אנחנו נוקטים בכל אמצעי הזהירות וההנחיות של משרד הבריאות בכל הנוגע ל וירוס הקורונה

When visiting customers' homes, we take all the precautions and guidelines of the Ministry of Health regarding the corona virus