המלצה אישית

אל תקבלו החלטה לפני שהתייעצתם אתי. 

שמי יוסי קורן, ובשיחה קצרה, אסביר לכם הכל על: קליל קלאסי, קליל אופיס, קליל בלגי, פרגולה מאלומיניום, סגירת מרפסת ועוד...על מחירים וכמה זה אמור לעלות. 

 

איך להוסיף חדר מבלי לעבור דירה?

הוספת חדר

האפשרות להוסיף חדר לבית במיוחד במשפחה גדלה לא רק משפר את איכות החיים שלכם ומאפשר לכם ליהנות מחלל נוסף אל גם מעלה את ערך המכירה של הבית כשמגיע בזמן למכור אותו. אין זמן טוב להחליט מתי להוסיף חדר שינה הכל תלוי במשפחה שלך ומה הזמן הנכון עבורכם לגשת למהלך הזה. ישנן כמה אפשרויות ושיטות לבנות חדר.

שיטות הבניה הקלה מאפשרות מגוון חיפויים מבודדים כשרוצים להוסיף חדר אחד הפופולרים שבהם הוא הפנל המבודד, הפנל משמש אותנו ליצירת קירות המבנה וגם גג החדר הנוסף בנוי מפנלים מבודדים בניה של חדר מהסוג הזה במידות של 4.00/5.00 תוכל להיות מוקמת בתוך 48 שעות. וזה אומר מעטפת ( קירות וגג) עם פתחים לחלונות ודלתות . כך שתוך זמן קצר ניתן לשדרג את הבית שלכם וליהנות מחדר נוסף ברמת בידות מעולה.

סגירת מרפסת

סגירת מרפסת היא אחת מהאפשרויות הנפוצות והיעילות ביותר שניתן לחשוב עליהם כשניגשים להרחיב את הבית. ברוב המקרים המרפסת היא שטח זמין ומרוצף וככזה הוא כמעט מזמין את עצמו להיות האופציה הראשונה שנחשוב עליה, יש מרפסות שנהנות כבר מקירות קיימים וכל שנותר הוא לקרות את הגג בדרך כלל בפנל מבודד ולסגור קירות משלימים ובתום 24-48 שעות יש לכם חדר נוסף ומרוצף בבית מוכן לשימוש. החיסרון הוא שאם יש לכם רק מרפסת שמש אחת בבית היא כבר לא תהיה זמינה עבורכם.

Tags:

רעיונות אחרונים
רעיונות אחרונים
ארכיון
חפש לפי תיוג

נקודות הפעילות האזורית ומפעלי הייצור שלנו בפריסה ארצית. מרכז, צפון, דרום.

מוצרים נבחרים 

 

 

בקורן אלומיניום מחכים לכם אני והצוות שלי לייעוץ מקצועי וסבלני  שמתמקד אך ורק בכם הלקוחות  שלנו, יש לנו מגוון מוצרים חדשים ופתרונות גמר מתקדמים בהתאמה אישית רחבה, המאפשרים לכם לקבל את התוצאה הטובה ביותר עבור הפרוייקט שלכם. ללא צורך במספר בעלי מקצוע.אנחנו מתייחסים לכל עבודה גדולה או קטנה .

למה קורן אלומיניום?

BE"ZH

תאום פגישה

1-10

שנים

אחריות

שירות לקוחות

בביקור בבתים של לקוחות אנחנו נוקטים בכל אמצעי הזהירות וההנחיות של משרד הבריאות בכל הנוגע ל וירוס הקורונה

When visiting customers' homes, we take all the precautions and guidelines of the Ministry of Health regarding the corona virus