המלצה אישית

אל תקבלו החלטה לפני שהתייעצתם אתי. 

שמי יוסי קורן, ובשיחה קצרה, אסביר לכם הכל על: קליל קלאסי, קליל אופיס, קליל בלגי, פרגולה מאלומיניום, סגירת מרפסת ועוד...על מחירים וכמה זה אמור לעלות. 

 

? כמה עולה גג הזזה

גגות הזזה חשמליים וידניים

מבחינה תפעולית באפשרותכם להזמין שני סוגים עיקריים של גגות הזזה: חשמליים וידניים. שלד הגג יכול להיות יחדת גג שלמה שזזה כיחידה אחת ונפתחת באופן מלא(מתאים למפתחים גדולים ולמי שמעוניין בפתיחה מלאה של הגג) או גג הזזה נפתח שדות שדות של פנל מבודד בעובי 2.8 המאפשר לפתוח את הגג בחלקים שונים ולכיוונים הפוכים.(פתיחה מירבית שני שליש)

מעבר לייחודיות העיצובית, היתרון הפרקטי של גגות הזזה הוא בכך שניתן להתאים באמצעותם את החלל המקורה לכל מזג אוויר ולכל עונות השנה. ניתן לפתוח כשחם ולסגור כשקר, והכול תוך שניות אחדות. באתר תוכלו למצוא שורה מגוונת של גגות שייצרנו והתקנו ברחבי הארץ, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו מענה יצירתי ומקצועי בכל מצב ובעמידה בזמנים. באמצעות האתר, התמונות והסרטים תוכלו להתרשם מאיכות העבודות קודמות שלנו להתייעץ איתנו בנידת הצורך.

מחיר למטר מרובע גג הזזה שדות 2200 ש"ח

גג נפתח פנל 7.5 ס"מ 2700 ש"ח

Tags:

רעיונות אחרונים
רעיונות אחרונים
ארכיון
חפש לפי תיוג

נקודות הפעילות האזורית ומפעלי הייצור שלנו בפריסה ארצית. מרכז, צפון, דרום.

מוצרים נבחרים 

 

 

בקורן אלומיניום מחכים לכם אני והצוות שלי לייעוץ מקצועי וסבלני  שמתמקד אך ורק בכם הלקוחות  שלנו, יש לנו מגוון מוצרים חדשים ופתרונות גמר מתקדמים בהתאמה אישית רחבה, המאפשרים לכם לקבל את התוצאה הטובה ביותר עבור הפרוייקט שלכם. ללא צורך במספר בעלי מקצוע.אנחנו מתייחסים לכל עבודה גדולה או קטנה .

למה קורן אלומיניום?

BE"ZH

תאום פגישה

1-10

שנים

אחריות

שירות לקוחות

בביקור בבתים של לקוחות אנחנו נוקטים בכל אמצעי הזהירות וההנחיות של משרד הבריאות בכל הנוגע ל וירוס הקורונה

When visiting customers' homes, we take all the precautions and guidelines of the Ministry of Health regarding the corona virus